Videólexikon Dísznövény lexikon Vendégkönyv Apróhirdetések Állásajánlatok Partnereink Nagykereskedelem Vállalati szolgáltatások
RO | SK | DK | IT | RU | FR | DE | EN
A legkedveltebb magyar kertszet
AkciókHírekOázis termékekÁruházi szolgáltatásokOázis MagazinOázis webhsop

Állások az Oázis Kertészetekben

Kerttervező - tájépítész munkatárs (Kecskemét)
2017. augusztus 28. 07:09
Kerttervező-tájépítész munkatárs
(Kecskemét)

  • Feladatok:
    - Kertek felmérése, konzultáció a tulajdonosokkal.
    - Növénykiültetési tervek készítése.
    - 3D látványtervek készítése.
    - Kapcsolattartás és a kivitelezés irányítása.
    - Adminisztrációs feladatok ellátása.
    - Anyagbeszerzés.
    - Céges weboldal karbantartás.

  • Elvárások:
    - Felsőfokú kertészeti, tájépítészeti végzettség.
    - Magabiztos számítástechnikai ismeretek (AutoCad, Photoshop, SketchUp, MS Office).
    - Növényismeret és kiváló kommunikációs készség.
    - Jogosítvány és idegennyelv ismeret.

  • Amit kínálunk:
    - Kihívásokkal teli munkakört, önálló munkavégzés.
    - Ágazati szinten kiemelkedő fizetés.
    - Saját iroda, szolgálati telefon és céges autó.

    Jelentkezni fényképes önéletrajzzal: kecskemet@oazis.hu.
    Jelentkezzen adatbázisunkba!
    Ha most nem is talál megfelelő pozíciót, a jelentkezés az Oázisban folyamatos.
    Álláspályázati adatlapunk segítségével regisztrálhat adatbázisunkba!
    Itt a legfontosabb adatait adhatja még, valamint önéletrajzát is feltöltheti. Amennyiben később ezek alapján alkalmas pozíció nyílik az ön számára kollégáink fel fogják venni önnel a kapcsolatot.
    Töltse ki most!
    Lapozás   1 | 2

    Állás-pályázati
    adatlap

    Mit szeretsz az őszben?
    A színeket.
    A friss gyümölcsöket.
    Mindent!
    Hogy jön a tél.
    Hogy még olyan közeli a nyár emléke...
    Vendégkönyvünkbe várjuk kérdéseiket, javaslataikat a honlappal, cégünkkel kapcsolatban.
    Olvasson bele Magyarország legnépszerűbb ingyenes kertészeti magazinjába! A legújabb számokat áruházainkban találja meg!
    Ismerkedjen meg a növényekkel az itt található látványos videók segítségével.

    Gyümölcsfavásár

    Mert a házi a legfinomabb!

    Szabadgyökeres gyümölcsfák már 1890 Ft-tól.

    [ bővebben ]

    Őszi akciós hétvége

    Október 20-21-22

    Gyere el hozzánk október 20-21-22. között, mert ezen a hétvégén családi programok és szaktanácsadások mellett 30%-os faiskolai kedvezménnyel* várunk!

    Akciós örökzöldek

    Ne is lásd a szomszéd kertjét! Szenzációs sövénynövények már 1690 Ft-tól

    Cégismertető       Franchise       Impresszum       Társadalmi felelősségvállalás       Dokumentumok       Dísznövény kölcsönzés