arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up arrow-special chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up book bulb bus cart check checklist clock cursor database disable download email email2 email3 facebook fax flower glasses hand-flower heart info info-full instagram lock meal pen percent percent-outline phone phone2 pin pin map-pin play play-full play-simple print requirements-light requirements-temprature requirements-vapor requirements-water search shop sprinkler test-tube-leaf trash oazis eatable wind fragrant herb hungarian-product nutrient-solution rare-product special-ground-req toxic winter-proof service1 service2 service3 service4 service5 service6 ornamentals1 ornamentals2 ornamentals3 ornamentals4

Kertészeti áruházvezető helyettes (Soroksár)

Soroksár

Magyarország legnagyobb kertészeti cégcsoportja Téged vár!

Van kertészeti végzettséged vagy tapasztalatod?
Kitartó és lendületes vagy?
Igényes vagy a munkádra?
Szívesen lennél részese egy gyors ütemben fejlődő magyar kertészeti áruháznak?

Ne késlekedj a jelentkezéssel!

Ezek lennének a feladataid:
– az áruházvezető munkájának segítése;
– a saját terület napi szintű kézben tartása, irányítása;
– árurendelés;
– munkatársak irányítása;
– vásárlói kérdések megválaszolása, tanácsadás, panaszkezelés;
– szakszerű segítségnyújtás.

Rád van szükségünk, ha az alábbiakból legalább 3 dologgal rendelkezel a felsoroltakból:
– kertészeti végzettséggel vagy tapasztalattal;
– vezetői szemlélettel;
– magabiztos számítástechnikai ismeretekkel;
– kiváló kommunikációs készséggel;
– rugalmas munkavégzési hajlandósággal.

Előny, ha van az alábbiak közül bármelyiked.
Nincs? Nem baj, ha szeretnél ilyen képzéseken részt venni, mi azt is támogatjuk!
– növényvédelmi technikusi végzettség, zöld könyv;
– targoncavezetői jogosítvány.

Amit biztosítunk Neked:
– Béren felüli támogatásokat, korlátlan céges telefoncsomagot, XIII. havi fizetést, gépkocsi költségekhez való hozzájárulást;
– a fizetésen felül bónusz rendszert;
– kihívásokkal teli munkakört, változatos feladatokat, önálló munkavégzést egy dinamikusan növekvő hazai cégcsoportnál;
– szakmai fejlődési lehetőséget.

Ha most nem is találtál megfelelő pozíciót, akkor se csüggedj, a jelentkezés az Oázisban folyamatos. Álláspályázati adatlapunk segítségével regisztrálhatsz adatbázisunkba! Itt a legfontosabb adataid adhatod meg, valamint önéletrajzod is feltöltheted. Amennyiben később ezek alapján alkalmas pozíció nyílik a számodra kollégáink fel fogják venni veled a kapcsolatot.