arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up arrow-special chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up book bulb bus cart check checklist clock cursor database disable download email email2 email3 facebook fax flower glasses hand-flower heart info info-full instagram lock meal pen percent percent-outline phone phone2 pin pin map-pin play play-full play-simple print requirements-light requirements-temprature requirements-vapor requirements-water search shop sprinkler test-tube-leaf trash oazis eatable wind fragrant herb hungarian-product nutrient-solution rare-product special-ground-req toxic winter-proof service1 service2 service3 service4 service5 service6 ornamentals1 ornamentals2 ornamentals3 ornamentals4

Webshop koordinátor (Kőbánya)

Kőbánya

Változatos munkát keresel? Akkor Téged keresünk!

  • Feladatok
  • Webshop cikktörzs folyamatos karbantartása, frissítése
  • Termékleírások elkészítése
  • SEO támogatás
  • Webshop rendelések feldolgozása
  • A megrendelt termékek összekészítése, csomagolása és átadása a futárszolgálatnak
  • Futárszolgálat rendszerében történő csomagrögzítés
  • Számlázás
  • Adminisztratív és vevőszolgálati feladatok ellátása
  • Reklamációk kezelése írásban és telefonon
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás írásban és telefonon
  • Készletek, csomagolóanyagok kezelése
  • Egyéb webshophoz és online marketinghez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Elvárások
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erős számítógépes felhasználói ismeretek
  • Logikus gondolkodás, rendszerezettség
  • Rugalmasság
  • Jó szervezési- és problémamegoldó készség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Előnyök:
· Kertészeti vagy Otthon, lakberendezés, DIY területen szerzett végzettség, tapasztalat
· Német, angol nyelv ismerete
· Középfokú végzettség

Amit kínálunk:
· Hosszútávú munkalehetőség
· Fejlődési és előrelépési lehetőség
· Tisztes alapbéren felül teljesítményorientált jutalékos bérezés
· Dolgozói kedvezmény és egyéb dolgozói juttatások
· Rugalmas, családias munkakörnyezet
· Munkába járási költség, korlátlan telefoncsomag